ساخت و راه اندازی پل معلق شهرستان مشکین شهر در یکی دو سال اخیر سر و صدای زیادی به پا کرده است.

اردیبهشت سال 94 بود که پل معلق مشکین شهر افتتاح شد و بعد از سر و صدای زیادی که به همراه داشت باعث شد گردشگران فراوانی از نقاط مختلف ایران و حتی سایر کشورها را به این منطقه بکشاند تا لذت گذر و پیاده روی از روی بزرگترین پل معلق خاورمیانه را تجربه کنند. در کنار آن نیز با سایر جاذبه های گردشگری نگین سر سبز استان اردبیل آشنا شوند.


http://s8.picofile.com/file/8295654934/Zip_Line_1.jpg


بعد از پل معلق اما حالا نوبت راه اندازی یک وسیله گردشگری و بسیار محیج دیگر رسیده است, "زیپ لاین !!"

ساخت "زیپ لاین" در کنار پل معلق از مدتها قبل در حال انجام بوده و اکنون آماده بهره برداری است. این زیپ لاین که حالا بزرگترین زیپ لاین کشور است با سه کاربر همزمان به عنوان جدیدترین زیرساخت گردشگری در مجموعه تفریحی گردشگری پل معلق در آستانه افتتاح و بهره برداری است.

ارتفاع این زیپ لاین حدود دویست متر و بر فراز دره منطقه خوش آب و هوای خیاوچای در ورودی شهر مشکین شهر قرار دارد. طول آن نیز حدودا سیصد متر است.


http://s9.picofile.com/file/8295654942/Zip_Line_2.jpg


قرار بود روز پنجشنبه 4 خرداد ماه این دستگاه با حضور مسئولان شهرستان مشکین شهر افتتاح شود اما به دلیل لزوم هماهنگی های بیشترجهت هرچه باشکوه تر برگزار شدن این مراسم به 20 خردادماه موکول شد.

قطعا بعد از آغاز به کار زیپ لاین گردشگران بیشتری برای تجربه استفاده از آن به این منطقه سفر خواهند کرد/


http://s9.picofile.com/file/8295654950/Zip_Line_3.jpg


آژانس مسافرتی سبز گشت خاورمیانه ✅تاریخ : سه‌شنبه 2 خرداد 1396 | 01:13 | چاپ | نویسنده: سبز گشت خاورمیانه | نظرات (0) (0 لایک)
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • تبادل رفت