X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

بر اساس گزارش ها از مشهد، محسن پاک آئین در مراسم افتتاحیه پرواز مشهد - باکو که عصر امروز در فرودگاه هاشمی نژاد برگزار شد گفت: شیعیان آذربایجان شیفته و شایق به زیارت امامان معصوم مخصوصاً حضرت علی ابن موسی‌الرضا(ع) هستند و از آن‌جهت بهترین مقام معنوی آنان واژه مشهدی در برخی از اسامی آن‌هاست.

http://www.shiaupload.ir/images/76900533533682665253.jpg

وی بابیان اینکه سفر استاندار در سال گذشته نقطه افتتاح پرواز مشهد - باکو بوده است، افزود: سفر اتباع آذربایجان می‌تواند از منظر اقتصادی، زیارتی، گردشگری و به‌ویژه درمانی مهم باشد.

پاک آئین از آمادگی همکاری فعالان اقتصادی آذربایجان خبر داد و تصریح کرد: با افتتاح این پرواز شاهد مراجعه و معالجه بیماران آذربایجانی خواهیم بود.

وی در پایان از افتتاح خط آهن نخجوان - مشهد خبر داد و خاطرنشان کرد: امیدواریم تا پایان ماه سپتامبر خط آهن مشهد - تبریز - نخجوان افتتاح شود تا مردم نخجوان هم بتوانند به زیارت حضرت علی ابن موسی‌الرضا(ع) مشرف شوند.

همچنین نماینده مجلس آذربایجان افتتاح پرواز مشهد - باکو را اتفاقی بزرگ در روابط ایران و آذربایجان عنوان کرد و گفت: این پرواز علاوه بر اینکه سفر زیارتی خواهد بود امکانات جدیدی را در زمینه‌های علمی، فرهنگی و اقتصادی به همراه خواهد داشت.

آیدین رضازاده بابیان اینکه این همکاری‌ها متقابل خواهد بود، افزود: سفر رئیس‌جمهور ایران به آذربایجان با 6 سند همکاری پراهمیت و تاریخی بوده است و موضع ایران در برابر حمایت از تمامیت ارضی کشور آذربایجان بسیار حائز اهمیت است.

 وی در پایان خاطرنشان کرد: مذاکرات سه‌جانبه ایران - آذربایجان و روسیه برای آذربایجان اهمیت فراوانی دارد.

آژانس مسافرتی سبز گشت/تاریخ : پنج‌شنبه 21 مرداد 1395 | 11:08 | چاپ | نویسنده: سبز گشت خاورمیانه | نظرات (0) (0 لایک)
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • تبادل رفت